Tuna Mühendislik Makine Otomasyon Tasarım ve İmalat Firmasına Hoşgeldiniz...

KURUMSAL

Hakkımızda

1995 yılında komple otomasyon sistemleri imal etmek için kurulmuş olan şirketimiz, madeni yağ sektöründeki 40 yıla yakın deneyimin de katkısıyla, özellikle sıvı dolum makinaları ve konveyör hatları imalatında ihtisas ve söz sahibi olmuştur.

Dolum makinesi ve konveyör hatlarıyla başlayan tasarım ve imalat serüveni, takip eden yıllarda LPG ve lastik sektörü ekipmanları, semi-treyler, hadde sektörü, gıda ve temizlik ürünleri sektörüne yönelik paslanmaz ekipmanlar ve en son geri dönüşüm makinelerine ait tasarımlarla devam etmiştir. Otomotiv sektörüne yönelik tasarımlar ise ortaokul yıllarına kadar uzanan bir tutkudur.

2019 yılında TUNA MÜHENDİSLİK adıyla yeniden piyasadaki yerini alan şirket, işbirliği yapısına dahil ettiği diğer firmalar ile sürekli büyümekte ve güç kazanmaktadır. 

Amacımız, uluslararası standartlarda, kalite ve verimlilik anlayışı ile Türk sanayisinin gelişmesine katkıda bulunmak ve tüketicilere yüksek kaliteli ve güvenilir ürünler sunarak, yerli ürünlere olan güveni arttırmaya çalışan öncü bir kuruluş olmaktır.

TUNA MÜHENDİSLİK yüksek kaliteli ve ekonomik çözümler üreterek, içinde bulunduğu pazarda lider konumda ve en güvenilir firma olma yolunda adımlar atmaktadır. Her zaman en ideal çözümü, en uygun fiyatla ve en kısa sürede ortaya çıkartmaya çalışırız. İlkemiz, her zaman kendimizi yenilemek ve her seferinde kendimizi aşmaktır.

Saygılarımızla,

Fatih Bayraktaroğlu

Mak. Yük. Müh.

Yönetici